Vyberte stránku
jak a kde používáme sušenky“?

Nejsou sušenky jako sušenky.

Nic neukládáme zbytečně…

Abychom obstáli v tvrdé konkurenci, musíme mít nějaké ty data.

Kdo nám pomáha k vytváření lepšího webu?

Google Analytics!

„Kdože? Cože? Co je to vlastně ten gúúgl analitiks?“

Službu Google Analytics můžeme používat k následujícím účelům:

„Každopádně budeme mít vždy pochopení, pokud budete využívat AD block.“

Zaznamenávání zájmů a demografických údajů prostřednictvím služby Google Analytics. Penzion Bezručova používá údaje personalizované reklamy společnosti Google nebo údaje o publiku třetích stran (např. věk, pohlaví nebo zájmy) prostřednictvím služby Google Analytics k vytváření marketingové strategie.

Jak zabránit sběru dat?

Zkraťte si čas hledáním, již nalezeného. Odkazy níže Vám pomohou s dalšími kroky.

ZDE

Pro odhlášení ze služby Google Analytics si můžete stáhnout doplněk do prohlížeče Google Analytics Opt-out Browser Add-on.

ZDE

Omezení odpovědnosti provozovatele

Obsah internetových stránek bezrucovaskola.cz má pouze informativní a nezávazný charakter. Provozovatel neručí za správnost a úplnost informací na těchto internetových stránkách. Zveřejnění jakýchkoliv údajů a informací na těchto stránkách, s výjimkou těchto podmínek, nemá povahu žádného právního úkonu směřujícího ke vzniku právního vztahu mezi provozovatelem a uživatelem, pokud nebude v jednotlivých případech výslovně uveden jinak.

Provozovatel může kdykoliv bez předchozího upozornění provádět změny informací na těchto stránkách.

Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakékoliv případné škody, které uživatelům mohou vzniknout v souvislosti s používáním internetových stránek bezrucovaskola.cz.

Provozovatel také nenese žádnou odpovědnost za reklamu, popř. jinou formu propagace prováděnou jakýmkoliv třetím subjektem prostřednictvím stránek bezrucovaskola.cz.

Provozovatel dále nenese žádnou odpovědnost za obsah www stránek patřících třetím subjektům, které lze navštívit prostřednictvím stránek bezrucovaskola.cz.

Závěrečná ustanovení

Tyto podmínky je provozovatel oprávněn kdykoliv změnit.

Podmínky užívání stránek jsou účinné dnem jejich zveřejnění. Podmínky byly zveřejněny dne 18. 10. 2019.